Loading...

 

واحد تخصصی بازرگانی

 

n1

 

 

 

 

 

 

 

بازرگانی و تدارکات همای تهران

 

همای تهران، در طول سال های گذشته ارتباطات و مناسبات قوی و حرفه ای را با تولیدکنندگان و تأمین کنندگان تخصصی کالا و خدمات برقرار کرده است. هدف ما در انتخاب و حفظ رابطه با این منابع، بدست آوردن محصولات با کیفیت های بالا و استاندارد بوده تا در بازه های زمانی تعیین شده و هزینه های مناسب بر ارزش های وعده شده به سهامداران و مشتریان خود وفادار بمانیم. ما مفتخریم که با حفظ روابط بسیار قوی و حرفه ای با تأمین کنندگان و پیمانکاران خود توانسته ایم طی سال های بسیار در پروژه های متفاوت با آنان همکاری مستمر داشته و با گسترش سریع دامنه های آن، در ایجاد و رشد زمینه های مناسب، کسب و کاری پویا داشته باشیم.

 

trade

 

تأمین کنندگان و پیمانکاران در همای تهران

 

ههمای تهران از تأمین کنندگان و پیمانکاران خود می خواهد که با حفظ بالاترین استانداردها برای تمامی کالاها و خدمات مورد نیاز، همانند ما به تعهدات خود وفادار باشند. این تعهدات عبارتند از: تضمین کیفیت بالا، قیمت مناسب و همچنین تعهد به رعایت و حفظ بالاترین استانداردها و مسوولیت پذیری اجتماعی. خلاقیت و پویایی، چابکی و سرعت عمل و همچنین انعطاف پذیری در برابر نیازها و تغییرات منطقی پروژه در یک فضای کسب و کار فنی و بسیار رقابتی از سرفصل های مهمی است که ما درک آن را از همکاران و پیمانکاران خود انتظار داریم.

 

trade

 

فرآیند انتخاب منابع

 

فرآیند جست وجو، پذیرش و انتخاب منابع (تأمین کنندگان، تولیدکنندگان و پیمانکاران) در همای تهران متکی بر 3 اصل است: الف: شفافیت و اصالت ب: یکسان بودن و برابر بودن ج: ایجاد ارزش افزوده بنابراین هر منبع متخصص در صورت علاقمندی می تواند با آسودگی خیال در هر فرآیند رقابتی همای تهران به طور کامل حضور یافته و با ارسال اطلاعات خود همراه با شرح سوابق کاری، شرح کالا و خدمات، قابلیت و توانمندی ها، گواهی نامه ها و تأییدیه ها، شرح خدمات پشتیبانی و ضمانت پس از فروش در این رقابت شرکت نماید. این روند ما را قادر می سازد تا با دست یابی به اطلاعات درست و ارزیابی حرفه ای و تخصصی آنها، انتخاب های درستی را برای همکاری در پروژه های خود، به طور همسان و برابر از میان علاقمندان داشته باشیم.

 

 

انتخاب نهایی

 

از انجام ثبت نام توسط تأمین کنندگان و پیمانکاران در دفتر مرکزی همای تهران که اولین گام در روند همکاری است، کارشناسان متخصص ما در واحد بازرگانی، بررسی و ارزیابی حرفه ای هر درخواست را مورد مطالعه قرار داده و پس از تأیید همکاری، در اختیار واحدهای مرتبط قرار می دهند. تمامی مراحل خریدها و قراردادهای همکاری با همای تهران، تنها از طریق واحد بازرگانی در دفتر مرکزی شرکت صورت می گیرد.